Sklep zawiera wyselekcjonowane produkty z oferty firmy Audiofan - lidera branży pro audio

+48 22 66 77 888

AKG PW V-SET Perception Wireless 45 Vocal Set- bezprzewodowy system mikrofonowy z nadajnikiem do ręki

890,00 zł

  • Dostępność: stała
  • Producent: AKG

Opis produktu

AKG PW V-SET Perception Wireless 45 Vocal Set-  bezprzewodowy system mikrofonowy z nadajnikiem do ręki

Perception Wireless to nowa seria zestawów bezprzewodowych WMS45 (Wireless Microphone System) - uniwersalnych, bardzo funkcjonalnych i prostych w obsłudze narzędzi do pracy z głosem i dźwiękiem. 
Zaprojektowany dla wokalistów, instrumentalistów, prezenterów i trenerów. Do pracy na scenie, na niewielkich salach konferencyjnych, kościołach, salach sportowych i szkołach. 

W skład zestawu AKG Perception - vocal set wchodzi: odbiornik SR45, nadajnik do ręki HT45.,  zasilacz i odpowiedni uchwyt.

 

Serię tworzą cztery zestawy sprzętowe; Vocal, Instrumental, Presenter i Sport.


Producent przewidział dla potrzeb transmisji bezprzewodowej 60 różnych częstotliwości pracy z zakresu 530,025 - 864,900 MHz, pogrupowanych w pięciu pasmach o szerokości do 30MHz. Zestawy są oferowane w dziewięciu wariantach pasm: A / B1-B2 / C1-C2-C3 / D / U1-U2, w każdym do 8 różnych częstotliwości do wyboru. Użytkownik ustala częstotliwość pracy przyciskiem na obudowie odbiornika i nadajnika, numer wybieranego kanału widać na wyświetlaczu, na obudowie tych urządzeń.
Zasilacze impulsowe SMPS 12V do odbiorników SR45 znajdują się w kompletach, są wyposażone w adaptery z wtyczkami do gniazd zasilania typu amerykańskiego, brytyjskiego i europejskiego. Wszystkie zestawy dostarczane są w kartonowych opakowaniach.

W skład zestawu AKG Perception - vocal set wchodzi: odbiornik SR45, nadajnik do ręki HT45.,  zasilacz i odpowiedni uchwyt.

  • Odbiornik SR45 z  zasilaczem impulsowym SMPS 12V  pracuje w trybie "diversity" i  wyposażonyjest w profesjonalne,  symetryczne wyjście męski XLR i  niesymetryczne gniazdo Jack  1/4". Poziom sygnału regulowany  jest pokrętłem z przodu obudowy  od poziomu mikrofonowego do  liniowego. Przycisk "Channel"  służy do wybierania numeru  kanału częstotliwości pracy,  widocznego na  wyświetlaczu.  Dwie kontrolki LED informują o  obecności sygnału i o zbyt   wysokim poziomie sygnału.
 
  • Nadajnik HT45 z  zestawu PW Vocal Set zasilany jest jedną baterią  AA pracującą do 8 godzin, ma przełącznik  częstotliwości pracy i wyświetlacz numeru  wybranego kanału, przełącznik poziomu  wzmocnienia high/low, trójpozycyjny przełącznik  on/mute/off oraz kontrolkę LED poziomu  baterii/akumulatora. W komplecie jest uchwyt do  statywu SA45 z redukcją gwintu oraz bateria AA.
 
 
 

 

 


wszystko o systemie :


instrukcja obsługi :

cenniki AKG:.Firma Akustische und Kino-Geräte GmbH, czyli w skrócie AKG, powstała w 1947 roku, w Wiedniu.


Jej założycielami byli Rudolf Goerike oraz Ernest Pless.


Początkowo zajmowała się produkcją i dostarczaniem sprzętu elektroakustycznego dla kin i teatrów, jednak już wkrótce dała się poznać jako producent doskonałej jakości mikrofonów estradowych i studyjnych, m.in. uznawanego za klasyka C414, z których zresztą słynie po dziś dzień.

 

Słuchawki z logo AKG, podobnie jak systemy bezprzewodowe tego producenta, należą do ścisłej światowej ekstraklasy jakościowej.

 

Od samego początku firma słynie także z niezwykłej innowacyjności, której wyrazem jest posiadanie ponad 1.400 międzynarodowych patentów.

 

Oferta produktowa AKG jest bardzo bogata i przeznaczona zarówno dla rynku profesjonalnego - w tym studyjnego, nadawczego i instalacyjnego - jak i konsumenckiego.


Przedsiębiorstwo zatrudnia około 250 osób, a od roku 1994 stanowi część koncernu Harman International.
więcej o historii AKG <<...>>


Produkty z tej samej kategorii

stat4u