Sklep zawiera wyselekcjonowane produkty z oferty firmy Audiofan - lidera branży pro audio

+48 22 66 77 888

AKG PW I-SET - Perception Wireless 45 Instrumental Set ( nadajnik do paska )

850,00 zł

 • Dostępność: stała
 • Producent: AKG

Opis produktu

AKG PW I-SET - Perception Wireless 45 Instrumental Set

Perception Wireless to  nowa seria zestawów bezprzewodowych WMS45 (Wireless Microphone  System) - uniwersalnych, bardzo funkcjonalnych i prostych w  obsłudze narzędzi do pracy z głosem i dźwiękiem. 
Zaprojektowany dla wokalistów, instrumentalistów, prezenterów i  trenerów. Do pracy na scenie, na niewielkich salach  konferencyjnych, kościołach, salach sportowych i szkołach. 

Serię tworzą cztery zestawy sprzętowe; Vocal, Instrumental,  Presenter i Sport.


Producent przewidział dla potrzeb transmisji bezprzewodowej 60  różnych częstotliwości pracy z zakresu 530,025 - 864,900 MHz,  pogrupowanych w pięciu pasmach o szerokości do 30MHz. Zestawy są  oferowane w dziewięciu wariantach pasm: A / B1-B2 / C1-C2-C3 / D  / U1-U2, w każdym do 8 różnych częstotliwości do wyboru.  Użytkownik ustala częstotliwość pracy przyciskiem na obudowie  odbiornika i nadajnika, numer wybieranego kanału widać na  wyświetlaczu, na obudowie tych urządzeń.
Zasilacze impulsowe SMPS 12V do odbiorników SR45 znajdują się w  kompletach, są wyposażone w adaptery z wtyczkami do gniazd  zasilania typu amerykańskiego, brytyjskiego i europejskiego.  Wszystkie zestawy dostarczane są w kartonowych opakowaniach.

W skład zestawu PW (Perception Wireless)  instumental  wchodzi : odbiornik SR45,  nadajnik do paska  PT45, kabel instrument-nadajnik, zasilacz i odpowiedni uchwyt.

 • Odbiorniki SR45 z  zasilaczem  impulsowym SMPS  12V pracują w  trybie "diversity"  i wyposażone są  w profesjonalne,  symetryczne  wyjście męski  XLR i  niesymetryczne  gniazdo Jack  1/4". Poziom  sygnału  regulowany jest  pokrętłem z  przodu obudowy  od poziomu  mikrofonowego do  liniowego.  Przycisk  "Channel" służy  do wybierania  numeru kanału  częstotliwości  pracy,  widocznego na   wyświetlaczu.  Dwie kontrolki  LED informują o  obecności  sygnału i o  zbyt  wysokim  poziomie  sygnału.
 
 
 • Nadajnik PT45 zasilany  jest jedną baterią AA pracującą  do 8 godzin, ma trójpozycyjny  przełącznik on/mute/off,  przełącznik częstotliwości pracy  i wyświetlacz numeru wybranego  kanału, "męskie" gniazdo mini  XLR do podłączenia mikrofonów,  elastyczną antenę nadawczą,  kontrolkę LED poziomu  baterii/akumulatora oraz płynną  regulację wzmocnienia sygnału. Z  nadajnikiem w komplecie jest  uchwyt do paska oraz bateria AA.
 •  
   
   
   
 • Kabel instrumentalny MKGL z  zestawu PW Instrumental Set ma  długość ok 1m i złącza - duży  Jack mono i żeński mini XLR do  nadajnika PT45.
 • wszystkie ceny na produkty AKG :

  więcej o systemie :

  broszura:   .  Firma Akustische und Kino-Geräte GmbH, czyli w skrócie AKG, powstała w 1947 roku, w Wiedniu.


  Jej założycielami byli Rudolf Goerike oraz Ernest Pless.


  Początkowo zajmowała się produkcją i dostarczaniem sprzętu elektroakustycznego dla kin i teatrów, jednak już wkrótce dała się poznać jako producent doskonałej jakości mikrofonów estradowych i studyjnych, m.in. uznawanego za klasyka C414, z których zresztą słynie po dziś dzień.

   

  Słuchawki z logo AKG, podobnie jak systemy bezprzewodowe tego producenta, należą do ścisłej światowej ekstraklasy jakościowej.

   

  Od samego początku firma słynie także z niezwykłej innowacyjności, której wyrazem jest posiadanie ponad 1.400 międzynarodowych patentów.

   

  Oferta produktowa AKG jest bardzo bogata i przeznaczona zarówno dla rynku profesjonalnego - w tym studyjnego, nadawczego i instalacyjnego - jak i konsumenckiego.


  Przedsiębiorstwo zatrudnia około 250 osób, a od roku 1994 stanowi część koncernu Harman International.
  więcej o historii AKG <<...>>


  Produkty z tej samej kategorii

  stat4u