Sklep zawiera wyselekcjonowane produkty z oferty firmy Audiofan - lidera branży pro audio

+48 22 66 77 888

M-Audio M-Track Eight - Interfejs Audio - USB 8 IN/8 OUT ,24-bity/96kHz, 8 combo XLR/TRS [przedwzmacniacze mikrofonowe Octane PreampTechnology], 2 wejścia instrumentalne

1 650,00 zł

 • Dostępność: stała
 • Producent: M-Audio

Opis produktu

M-Audio  M-Track Eight  -

Interfejs Audio - USB 8 IN/8 OUT ,24-bity/96kHz, 8 combo XLR/TRS [przedwzmacniacze mikrofonowe Octane PreampTechnology], 2 wejścia instrumentalne

8 symetrycznych wyjść TRS oraz 2 wyjścia Control Room, 2 wyjścia słuchawkowe z możliwością wyboru źródła dźwięku, oprogramowanie Cubase  7 LE


Ośmiowejściowy interfejs audio na USB pozwoli Ci na zarejestrowanie dużych składów muzycznych, nagranie zespołu lub omikrofonowanie pełnego zestawu perkusyjnego przy użyciu profesjonalnego sprzętu i licznych połączeń.

Osiem  wejść typu combo (XLR+TRS 1/4") może przyjąć prawie każde źródło sygnału, od mikrofonów zasilanych phantomowo po Twoją ulubioną gitarę, a osiem osobnych wyjść oferuje wiele możliwości odtwarzania.

Wejścia XLR zostały zaprojektowane do pracy z mikrofonami i innymi źródłami sygnału o niskiej impedancji (Lo-Z), a przełącznik phantom power umożliwia korzystanie z mikrofonów pojemnościowych poprzez dostarczenie napięcia 48V do wejść XLR (kanały 1-4; 5-8).

M-Track Eight ma także dwa wejścia, dogodnie umiejscowione na przednim panelu, które mogą być przełączone na akceptowanie sygnału instrumentalnego (liniowego).

Możesz zatem podłączyć gitarę elektryczną lub basową bezpośrednio do M-Track Eight i rozpocząć nagrywanie.

Pokrętła gain, osobne dla każdego kanału oraz mierniki, wizualizujące poziom sygnału, pomagają w zapewnie
niu odpowiedniego poziomu sygnału wejściowego.


Profesjonalne Audio

M-Track oferuje krystalicznie czyste i dokładne nagrywanie dźwięku z rozdzielczością do 24-bit/96 KHz.

Dzięki pożądanej technologii M-Audio - Octane Preamp Technology każdy kanał wejściowy charakteryzuje wysoki headroom.

W rezultacie powstaje solidna ścieżka dla czystego, profesjonalnego brzmienia.

Oprócz tego każde wejście zostało wyposażone w specjalny obwód dla sygnału liniowego, więc możesz nagrywać przy użyciu swoich ulubionych zewnętrznych przedwzmacniaczy.

Lepszy monitoring dla sesji nagraniowych


M-Track Eight zapewnia bardzo niską latencję monitorowanego sygnału wejściowego - zarówno przez głośniki, jak i słuchawki.

Pokrętło USB/Analog Direct Balance reguluje proporcje pomiędzy sygnałem, pochodzącym bezpośrednio z wejść, a tym odtwarzanym przez program komputerowy, co zapewnia właściwy monitoring podczas nagrywania.

Elastyczny routing pozwala na wysłanie sygnału do zewnętrznego urządzenia lub miksera analogowego w celu zmiksowania lub przetworzenia.

Dwa wyjścia słuchawkowe, umieszczone na przednim panelu, posiadają niezależne regulacje głośności oraz opcje wyboru źródła dźwięku do tworzenia osobnych miksów słuchawkowych. 

Natychmiastowa integracja ze studiem


Oprócz wyjątkowej jakości dźwięku M-Track Eight zapewnia łatwą integrację z Twoim studiem, ponieważ mieści się w standardowym racku 19" (1U) oraz łączy się z komputerem poprzez USB 2.0.

Przy pomocy pojedynczego kabla USB M-Track Eight tworzy dwustronne połączenie z komputerem Mac lub PC, pozwalając na nagrywanie bezpośrednio w Twoim ulubionym programie DAW lub odtwarzanie w celu miksowania i masteringu ścieżek.

Dodatkowo do M-Track Eight został dołączony Cubase 7 LE, aby umożliwić Ci tworzenie muzyki zaraz po wyjęciu sprzętu z pudełka, i dając Ci potężne oprogramowanie do nagrywania, edycji i zgrywania Twoich piosenek.

DANE TECHNICZNE


 • 8-kanałowy interfejs audio na USB,
 • 8 wejść typu combo (XLR+TRS ¼”) z osobnymi miernikami dla każdego z wejść,
 • Krystalicznie czyste i dokładne nagrywanie dźwięku z rozdzielczością do 24-bit/96 KHz,
 • Wejścia o dużym headroomie z Octane Preamp Technology,
 • Indywidualny obwód wejścia liniowego, zapewniający czyste, profesjonalne nagrania,
 • 2 wejścia instrumentalne, umieszczone na przednim panelu, ułatwiające dostęp,
 • Włącznik zasilania phantom (kanały 1-4;5-8) dla mikrofonów pojemnościowych,
 • Podwójne wyjście słuchawkowe z możliwością wyboru źródła dźwięku do osobnych miksów i monitorowania,
 • 8 symetrycznych wyjść TRS ¼” i osobne wyjście Control Room,
 • Monitorowanie sygnalu bez latencji z USB/Analog Direct Balance,
 • Standardowy rozmiar rack 19”, wys. 1U, wytrzymała metalowa konstrukcja,
 • Zawiera Cubase 7LE, dzięki czemu można tworzyć muzykę od razu po wyjęciu urządzenia z pudełka.

Zawartość opakowania

• M-Track Eight
• Kabel USB
• Zasilacz
• Karta do pobrania oprogramowania
• Podręcznik użytkownika
• Instrukcja, dotycząca bezpieczeństwa i zasad gwarancji

więcej na stronie producenta <<...>>


maudio_logoM-Audio jest jedną  z najbardziej szanowanych marek w świecie muzycznym specjalizująch się w tematyce interfejsów komputerowych , rozwiązań integracyjnych i studyjnych, klawiatur i kontrolerów oraz produktów i sprzętu niezbędnego do podłaczeń mikrofonów aż do  monitorów studyjnych.

M-Audio została założona w 1988 roku pod nazwą Midiman. Firma pierwotnie zajmowała  się projektowaniem oprogramowania i sprzętu do rozwiązań mających na celu sprostanie wyzwaniom podłączenia MIDI, audio i komputerów znajdujących się w systemach audio..

W 2000 roku ł Midiman  przybrał nazwę  "M-Audio" pochodzącą od ich najnowszej linii produktów . 

Firma nadal rozwija się i poszerza swoją  linię produktów wyróżniających  się zaawansowaną inżynierią z naciskiem na ich  uniwersalność i użyteczność.

M-Audio oferuje obecnie  produkty  w wielu kategoriach, które służą zarówno dla amatorów jak i profesjonalistów , w tym interfejsy MIDI, kontrolery klawiatur, automaty perkusyjne, monitory , słuchawki i mikrofony.strona producenta <<..>>

cennik wszystkich produktów M-Audio <<...>>Produkty z tej samej kategorii

stat4u