Sklep zawiera wyselekcjonowane produkty z oferty firmy Audiofan - lidera branży pro audio

+48 22 66 77 888

Adam Hall K20C50D Stage box 16/4 , długość 50 m wersja na bębnie

2 665,60 zł

Opis produktuAdam Hall  K20C50D  Stage box 16/4  długość 50m

 

Kabel wieloparowy Multicore na bębnie z modułem scenicznym Stagebox 16/4,  50m
 

 Kompaktowy kabel wieloparowy Multicore o długości 50 metrów, wyposażony w 16 oraz cztery powroty, zamontowany w stabilnym koszu metalowym na czterech kółkach i zintegrowany z bębnem Stag ebox. 

 

Wygodny w transporcie, zajmujący mało miejsca, do różnorodnego zastosowania. 

 

Dodatkowe wzmocnienia w miejscu połączenia kabli z wtyczkami zapobiegają zużyciu materiału i łamaniu przewodów. 

 

Wyposażony w złącza wtyczkowe XLR firmy Adam Hall.

 

 

 

Specyfikacja: 

 

• Bęben na kabel 

• Uchwyt na kablu do podwieszania 

• 20 kanałów 

• 16 wejść 

• 4 powroty 

• Średnica kabla: 20,2mm 

• Długość: 50 m 

• Waga:    40kg

 

 

 

 

więcej o produkcie <<…>> 

.

W roku 1975 Mr. Adam Hall założył przedsiębiorstwo Adam Hall Ltd. w angielskiej miejscowości Southend-on-Sea (niedaleko Londynu), które stało się producentem wytrzymałych skrzyń transportowych wysokiej jakości.

Obecnie, po upływie ponad 40 lat, Adam Hall Group rozwinęła działalność w zakresie produkcji i dystrybucji zaawansowanych rozwiązań dla wszelkich technik związanych z obsługą imprez masowych.

 Od tego czasu powstały nie tylko nowe marki, opracowane w aktualnej lokalizacji firmyw Neu-Anspach w Hesji.

Jako międzynarodowe przedsiębiorstwo dystrybucyjne i usługowe, współpracujące z ponad 30 renomowanymi markami, od dziesiątek lat Adam Hall Group przekonuje klientów i partnerów handlowych dzięki starannie wypracowanym i trwałym koncepcjom.


Portfolio produktów i producentów obejmuje oprócz wymienionych akcesoriów do skrzyń transportowych oraz technologii audio i oświetlenia także profesjonalne rozwiązania na bazie LED - począwszy od głośników, wzmacniaczy i moving lights, przez kable i mostki ochronne kablowe aż po statywy i systemy sceniczne.

Adam Hall Group dysponuje stanem magazynowym, obejmującym ponad 7000 artykułów natychmiastowo dostępnych artykułów, oferując klientom z branży, sprzedawcom, podmiotom zajmującym się obsługą imprez oraz integratorom kompletny pakiet innowacyjnych produktów wysokiej jakości, do wykorzystania z systemach do obsługi imprez oraz instalacjach.


Marki Adam Hall Group

 Nowoczesne marki własne oferują innowacyjne i zaawansowane technologicznie produkty o przełomowych parametrach.

Marki i produkty Adam Hall Group podlegają rygorystycznym kontrolom jakości, zapewniającym niezrównane profesjonalne działanie we wszystkich obszarach zastosowania, maksymalną niezawodność i długi okres użytkowania.


.Produkty z tej samej kategorii

stat4u