Sklep zawiera wyselekcjonowane produkty z oferty firmy Audiofan - lidera branży pro audio

+48 22 66 77 888

Adam Hall K8C15D Stage box 8 wejść , długość 15 m wersja na bębnie

515,20 zł

Opis produktuAdam Hall K8C15 D

 

Kabel wieloparowy Multicore na bębnie z modułem scenicznym Stagebox 8/0, 15 m 

8-kanałowy kabel wieloparowy Multicore i tablica przyłączeniowa na bębnie kablowym. 

 

8 gniazd XLR marki Adam Hall zostało zintegrowanych w solidnym bębnie kablowym, dzięki czemu są optymalnie chronione przed uszkodzeniami podczas transportu.

 

Rozgałęzienie kabla na 8 męskich wtyczek XLR zostało dodatkowo wzmocnione, dzięki czemu 

 

chronione jest przed przetarciem i złamaniem przewodów.

 

 

Adam Hall K8C15D 

 

• 8 kanałów 

• Średnica kabla: 15mm 

• Długość: 15m

 

 

 

 

więcej o produkcie <<…>> 

 

 

 

.

W roku 1975 Mr. Adam Hall założył przedsiębiorstwo Adam Hall Ltd. w angielskiej miejscowości Southend-on-Sea (niedaleko Londynu), które stało się producentem wytrzymałych skrzyń transportowych wysokiej jakości.

Obecnie, po upływie ponad 40 lat, Adam Hall Group rozwinęła działalność w zakresie produkcji i dystrybucji zaawansowanych rozwiązań dla wszelkich technik związanych z obsługą imprez masowych.

 Od tego czasu powstały nie tylko nowe marki, opracowane w aktualnej lokalizacji firmyw Neu-Anspach w Hesji.

Jako międzynarodowe przedsiębiorstwo dystrybucyjne i usługowe, współpracujące z ponad 30 renomowanymi markami, od dziesiątek lat Adam Hall Group przekonuje klientów i partnerów handlowych dzięki starannie wypracowanym i trwałym koncepcjom.


Portfolio produktów i producentów obejmuje oprócz wymienionych akcesoriów do skrzyń transportowych oraz technologii audio i oświetlenia także profesjonalne rozwiązania na bazie LED - począwszy od głośników, wzmacniaczy i moving lights, przez kable i mostki ochronne kablowe aż po statywy i systemy sceniczne.

Adam Hall Group dysponuje stanem magazynowym, obejmującym ponad 7000 artykułów natychmiastowo dostępnych artykułów, oferując klientom z branży, sprzedawcom, podmiotom zajmującym się obsługą imprez oraz integratorom kompletny pakiet innowacyjnych produktów wysokiej jakości, do wykorzystania z systemach do obsługi imprez oraz instalacjach.


Marki Adam Hall Group

 Nowoczesne marki własne oferują innowacyjne i zaawansowane technologicznie produkty o przełomowych parametrach.

Marki i produkty Adam Hall Group podlegają rygorystycznym kontrolom jakości, zapewniającym niezrównane profesjonalne działanie we wszystkich obszarach zastosowania, maksymalną niezawodność i długi okres użytkowania.


.Produkty z tej samej kategorii

stat4u