Sklep zawiera wyselekcjonowane produkty z oferty firmy Audiofan - lidera branży pro audio

+48 22 66 77 888

LD Systems WS 1G8 BPHH2 Bezprzewodowy system mikrofonowy z nadajnikiem Beltpack x 2 i zestawem nagłownym x 2 w kolorze beżowy, wysokie pasmo częstotliwości

2 999,00 zł

Opis produktuLD Systems WS 1G8 BPHH2
Bezprzewodowy system mikrofonowy z nadajnikiem Beltpack x 2 i zestawem nagłownym x 2 w kolorze beżowym.Nowa seria LD Systems WS1G8 to bezprzewodowy system mikrofonowy True Diversity

z technologią 1,8 GHz BEZ LICENCJI*, oferujący 192 kanały UHF

i zapewniający naturalne brzmienie z dużym zakresem dynamiki, wysokim stosunkiem sygnału do szumu oraz niskim współczynnikiem zniekształceń nieliniowych

w zakresie częstotliwości 1785–1800 MHz.

Seria WS1G8 umożliwia obsługę do 6 systemów jednocześnie i dostępna jest w różnych wersjach:

mikrofon dynamiczny/pojemnościowy lub nadajnik Beltpack do wyboru z: zestawem nagłownym,

mikrofonem przypinanym, mikrofonem instrumentalnym z zaciskiem do instrumentów dętych lub z kablem przejściowym do gitary.

System gwarantuje niezawodną transmisję audio w zakresie częstotliwości od 50 Hz do 16 kHz.

Mikrofon ręczny i nadajnik Beltpack posiadają praktyczny wyświetlacz LCD dla kanału, grupy oraz stanu baterii.

Automatyczne wyszukiwanie kanałów (ASC) i podświetlany wyświetlacz .
więcej na stronie producenta <<<...>>>
.

W roku 1975 Mr. Adam Hall założył przedsiębiorstwo Adam Hall Ltd. w angielskiej miejscowości Southend-on-Sea (niedaleko Londynu), które stało się producentem wytrzymałych skrzyń transportowych wysokiej jakości.

Obecnie, po upływie ponad 40 lat, Adam Hall Group rozwinęła działalność w zakresie produkcji i dystrybucji zaawansowanych rozwiązań dla wszelkich technik związanych z obsługą imprez masowych.

 Od tego czasu powstały nie tylko nowe marki, opracowane w aktualnej lokalizacji firmyw Neu-Anspach w Hesji.

Jako międzynarodowe przedsiębiorstwo dystrybucyjne i usługowe, współpracujące z ponad 30 renomowanymi markami, od dziesiątek lat Adam Hall Group przekonuje klientów i partnerów handlowych dzięki starannie wypracowanym i trwałym koncepcjom.


Portfolio produktów i producentów obejmuje oprócz wymienionych akcesoriów do skrzyń transportowych oraz technologii audio i oświetlenia także profesjonalne rozwiązania na bazie LED - począwszy od głośników, wzmacniaczy i moving lights, przez kable i mostki ochronne kablowe aż po statywy i systemy sceniczne.

Adam Hall Group dysponuje stanem magazynowym, obejmującym ponad 7000 artykułów natychmiastowo dostępnych artykułów, oferując klientom z branży, sprzedawcom, podmiotom zajmującym się obsługą imprez oraz integratorom kompletny pakiet innowacyjnych produktów wysokiej jakości, do wykorzystania z systemach do obsługi imprez oraz instalacjach.


Marki Adam Hall Group

 Nowoczesne marki własne oferują innowacyjne i zaawansowane technologicznie produkty o przełomowych parametrach.

Marki i produkty Adam Hall Group podlegają rygorystycznym kontrolom jakości, zapewniającym niezrównane profesjonalne działanie we wszystkich obszarach zastosowania, maksymalną niezawodność i długi okres użytkowania.


.Produkty z tej samej kategorii

stat4u