Sklep zawiera wyselekcjonowane produkty z oferty firmy Audiofan - lidera branży pro audio

+48 22 66 77 888

MARANTZ TURRET - System strumieniowego przesyłania sygnału wizyjnego i dzwięku

1 299,00 zł

Opis produktu

 
MARANTZ PRO TURRET 
 
System strumieniowego przesyłania sygnału wizyjnego i dzwięku.
 
 
Turret dostarcza unikalne, łatwe w użyciu rozwiązanie dla użytkowników, którzy potrzebują kompletnego wysokowydajnego systemu do strumieniowania i podcastingu.
 
 Turret posiada kamerę internetową Full HD z wbudowaną kompresją wideo H.264,
 
 wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy USB 48kHz/16-bitowy z filtrem pop oraz pierścień oświetleniowy LED z osprzętem filtracyjnym do światła dziennego, chłodnego oraz ciepłego.
 
Marantz Professional Turret to wyjątkowe, uniwersalne narzędzie transmisyjne, które zapewnia wszystkim podcasterom, graczom oraz strimerom wysokiej jakości komponenty do tworzenia profesjonalnej prezentacji.
 
 Jest kompaktowy i prosty w obsłudze, idealny do umieszczenia na biurku i na tyle przenośny, że można go umieścić praktycznie wszędzie.
 
Aby system był naprawdę samowystarczalny i mógł obsługiwać dowolne zadania związane z przesyłaniem strumieniowym/podcastem/graniem bez potrzeby korzystania z dodatkowego sprzętu, 
 
Turret posiada szybkie wyjście USB-C zapewniające małe opóźnienia oraz wewnętrzny koncentrator USB. 
 
Wbudowany wzmacniacz słuchawkowy pozwala na niesamowicie proste monitorowanie dźwięku. 
 
Wszystko, czego potrzebuje wymagający entuzjasta streamingu/nadawania, jest właśnie tutaj, w jednym wygodnym i wysokowydajnym urządzeniu.
 
Kamera z automatyczną regulacją ostrości obsługuje wideo w Full HD 1080p i jest kompatybilna z najnowszą wersją Skype'a.
 
 Obsługuje zapis wideo w pełnej rozdzielczości HD (do 1920 x 1080 pikseli) oraz posiada automatyczną korekcję słabego oświetlenia.
 
 Turret jest kompatybilny z Windows® 7, Windows 8, Windows 10 lub nowszym oraz macOS 10.6 lub nowszym (dostępne HD 720p dla FaceTime na Mac; 
 
 nagrywanie wideo w Full HD 1080p z odtwarzaczem QuickTime Player), Chrome OS™, Android w wersji 5.0 lub nowszej.
 
Wysokowydajny mikrofon pojemnościowy z kondensatorem elektretowym o średnicy 14 mm zapewnia czułość -34 dB ±2 dB (0dB = 1V / Pa @ 1kHz),
 
 maksymalną skuteczność na poziomie 132 dB (THD: 0,5% 1kHz) i szerokie pasmo przenoszenia od 150 Hz do 15 kHz. 
 
 Dla wygody użytkownika przedwzmacniacz jest zintegrowany z regulacją wzmocnienia mikrofonu na wieży.
 
 Użytkownicy mogą bezpośrednio monitorować bez opóźnienia sygnał mikrofonu podczas nagrywania/przesyłania strumieniowego. 
 
 Wyjście słuchawkowe z regulacją poziomu głośności znajduje się na wieży.
 
Sama wieża zawiera główne elementy sterujące, do których streamer/podcaster będzie miał dostęp bezpośrednio: 
 
korektor światła LED z możliwością całkowitego wyłączenia, wyjściem słuchawkowym z regulowaną głośnością słuchawek, pokrętłem wzmocnienia mikrofonu, 
 
przyciskiem wyciszania mikrofonu i włącznikiem/wyłącznikiem kamery.
 
Z tyłu wieży znajduje się gniazdo USB-C do podłączenia do komputera PC/Mac (o dużej szybkość transferu oraz bardzo małym opóźnieniu), 
 
2 gniazda USB 3.0 (wewnętrzny koncentrator) i zasilające gniazdo wejściowe 12V prądu stałego.
 
Ten typ konstrukcji zorientowany na użytkownika sprawia, że wieżyczka Turret jest niezwykle łatwa i intuicyjna w obsłudze, 
zapewniając jednocześnie niezwykle wysoką wydajność bez wysiłku.
 
Lampa pierścieniowa LED posiada średnicę 100 mm i temperaturę barwową 5600 K (zrównoważoną w świetle dziennym). 
 
Jest przystosowany do regulacji i zawiera akcesoria w postaci plastykowych i zatrzaskowych filtrów o barwie chłodnej 7000K i ciepłej 3000K wraz z dodatkowym filtrem dyfuzyjnym.
 
Niezwykle wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy jest kluczową częścią systemu Turret. 
 
Bez wysyłania nieskazitelnego, wyraźnego sygnału do słuchawek, całe nadawanie/podcasting/wrażenia w grach rozpadają się. 
 
Turret uderza tutaj dokładnie w znak ze wzmacniaczem słuchawkowym o nienagannej jakości: THD <0,009%, stosunek sygnału do szumu >100 dB i pasmem przenoszenia od 20 Hz do 20 kHz.
 
 Przy mocy wyjściowej RMS równej 130 mW i impedancji 30 omów, wzmacniacz słuchawkowy Turret będzie napędzał praktycznie dowolne słuchawki do bardzo wysokich poziomów głośności, z najwyższą klarownością i dokładnością.
uniwersalny, wolnostojący system nadawczy
 
kamera internetowa Full HD z kompresją wideo H.264 (automatyczna regulacja ostrości, pole widzenia: 78°, natywna rozdzielczość optyczna: 5MP, przełącznik wł./wył.)
 
wysokiej jakości mikrofon pojemnościowy USB (48 kHz/16-bitowy) z filtrem pop (kapsuła elektretowa o średnicy 14 mm, czułość: -34dB ± 2dB (0db = 1V/Pa @ 1kHz), 
 
impedancja wyjściowa: 100 Ohm, przełącznik wł./wył.)
możliwość przyciemniania pierścienia świetlnego z diodami LED, w zestawie filtry barwy chłodnej, ciepłej oraz filtr dyfuzyjny
 
wyjście USB-C do komputera zapewniające szybki transfer oraz niewielkie opóźnienia
 
wewnętrzny koncentrator USB
 
wzmacniacz słuchawkowy (pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz, moc wyjściowa: 130 mW)
 
waga netto: 3.50 kg
 
wymiary produktu: 440 x 860 x 204 mm


Film na YouTube :  Turret


Marantz PRO

Firma Marantz Professional została utworzona w 1950 roku przez Saul'a B Marantz'a - wytwórcę wysokiej klasy wzmacniaczy lampowych.

 Pierwszymi produktami firmy były wysokiej klasy przenośne magnetofony, które stały się standardem dla reporterów na całym świecie.

Późniejsze partnerstwo z Philipsem pozwoliło firmie zająć czołowe miejsce wśród producentów rejestratorów CDR.

Oferta firmy stale rozszerzała się o nowe profesjonalne odtwarzacze CD i magnetofony.

W roku 2000 powstały pierwsze przenośne urządzenia serii PMD zapewniając firmie pozycję lidera rynku przenośnych rejestratorów CF do dnia dzisiejszego.


więcej na stronie producenta :  www.marantzpro.com

Produkty z tej samej kategorii

stat4u