Sklep zawiera wyselekcjonowane produkty z oferty firmy Audiofan - lidera branży pro audio

+48 22 66 77 888

AEV XTREME 2 FM 5 -cio pasmowy procesor dzwięku

26 780,00 zł

  • Dostępność: stała
  • Producent: AEV

Opis produktu

AEV Xtreme jest odpowiedzią na potrzebę rozgłośni radiowych, definiującą ich wizerunek w sferze technicznej: bezkompromisową jakość dźwięku. Oparty o dziewięć zaawansowanych 24-bitowych procesorów DSP firmy Motorola, wprowadza przetwarzanie sygnału w erę cyfrową z wszystkimi jej zaletami: krystaliczną czystością i wiernością, bardzo niskimi szumami i zniekształceniami. Konstruktorzy Xtreme posunęli się jednak o krok dalej: za jeden z głównych celów postawiono sobie zachowanie analogowej, "ciepłej" barwy dźwięku, sprawiającej, że radio jako medium do dzisiaj posiada liczne i wierne rzesze słuchaczy, mimo ogromnej konkurencji ze strony telewizji i Internetu.

W procesorze dźwięku Xtreme duży nacisk położono na intuicyjność i prostotę obsługi. 82 profile robocze (w tym 20 predefiniowanych) stwarzają wręcz nieograniczone możliwości eksperymentowania z dźwiękiem - można stworzyć zestaw ustawień od podstaw lub na bazie jednego z profilów fabrycznych.

Xtreme posiada zarówno wejścia i wyjścia analogowe (próbkowanie 24-bitowe z 128-krotnym nadpróbkowaniem), jak i cyfrowe w standardzie AES/EBU. Oprócz ogromnych możliwości procesora w obszarze przetwarzania sygnału audio pozwala on na ograniczenie ilości urządzeń zainstalowanych w studiu - wersja Xtreme FM posiada wbudowany koder stereo. Doskonała jakość dźwięku zapewniona przez Xtreme nie jest domeną jedynie radiofonii FM - polecamy także wersje AM i TV procesora.

 

więcej :

http://www.aev.eu/xtreme.asp

 

 

 

 

 

.AEV Broadcast
jest wiodącym włoskim producentem na rynku Broadcast Audio

W ciągu swojego 35 letniego istnienia firma triumfuje na arenie światowej a ciągłe zmiany technologiczne stawiają ją w czołówce  branży .

 Od początku istnienia firmy jej siłę znajdujemy w pasji, która owocuje w projektowaniu nowych produktów .

Użytkownicy produktów AEV na całym świecie traktowani są jak partnerzy ,ich potrzeby i wskazówki mają ogromny wpływ na  projekty i produkcję urządzeń.

Dystrybucję produktów AEV Polsce Audiofan rozpoczął  już w 1995 roku i od tego czasu produkty te zaistniały prawie w 70% rozgłośni radiowych.

Legendarne procesory dżwiękowe EXC 10 i Mirage FM, konsolety MMS 512, kodery RDS jak model RDS 4500, pracują do dnia dzisiejszego.

Prawdziwe rarytasy w ofercie to hybryda telefoniczna ITB 201 , Stargate koder RDS /MPX z procesorem a od 2014 roku cyfrowa konsoleta emisyjna AQUO 908.
.

Produkty Pokrewne/Powiązane

 AEV XTREME 2 TV % cio pasmowy procesor dzwięku (wersja TV)

26 900,00 zł

AEV XTREME 2 TV % cio pasmowy procesor dzwięku (wersja TV)

AEV Xtreme 2 TV 5 pasmowy cyfrowy procesor dzwięku emisyjnego dla wymagających stacji TV

Produkty z tej samej kategorii

stat4u