Sklep zawiera wyselekcjonowane produkty z oferty firmy Audiofan - lidera branży pro audio

+48 22 66 77 888

AEV Mirage FM/AM mk3 - procesor emisyjny 3-pasmowy, super bass,brilllant ostry dżwięk, limiter

6 990,00 zł

Opis produktu

AEV Mirage  FM/AM  to atrakcyjny cenowo procesor emisyjny dla nadawców radiowych pamiętających, iż jakość dźwięku jest wizytówką ich rozgłośni.

Urządzenia spełnia podstawowe, ale niezwykle ważne w systemie radiofonicznym funkcje:

  • 3-pasmowy procesor dźwięku - pozwala na uzyskanie brzmienia oddającego charakter rozgłośni (od miękkiego i ciepłego do twardego, agresywnego), głębokich basów, przejrzystych tonów średnich oraz czystych, energicznych sopranów. Regulacja odbywa się pokrętłami BASS, PRESENCE, BRILLIANCE i DENSITY.
  • Limiter - kształtuje sygnał wychodzący z konsolety tak, by nie przekraczał określonej przepisami dewiacji 75 kHz. Innymi słowy, pozwala na uzyskanie maksymalnej głośności w odbiorniku słuchacza w bezpieczny, zgodny z prawem sposób, bez zakłócania innych nadawców. Warto nadmienić, iż limiter działa niezależnie w trzech pasmach - działania zmierzające do utrzymania dewiacji w normie podejmowane są tylko w pasmie, w którym nastąpiło przekroczenie progu - wpływa to na jeszcze lepsze wykorzystanie dostępnego widma częstotliwościowego.

Przemyślane połączenie funkcji występujących w procesorze Mirage sprawia, że jest on w pełni wystarczającym urządzeniem pośredniczącym między konsoletą a nadajnikiem.

AEV Mirage FM/AM jest wersją bez kodera stereo


więcej   :http://aev.nezwork.it/portal/index.php/mirage-fmam/?lang=en

 

 

 

 

.AEV Broadcast
jest wiodącym włoskim producentem na rynku Broadcast Audio

W ciągu swojego 35 letniego istnienia firma triumfuje na arenie światowej a ciągłe zmiany technologiczne stawiają ją w czołówce  branży .

 Od początku istnienia firmy jej siłę znajdujemy w pasji, która owocuje w projektowaniu nowych produktów .

Użytkownicy produktów AEV na całym świecie traktowani są jak partnerzy ,ich potrzeby i wskazówki mają ogromny wpływ na  projekty i produkcję urządzeń.

Dystrybucję produktów AEV Polsce Audiofan rozpoczął  już w 1995 roku i od tego czasu produkty te zaistniały prawie w 70% rozgłośni radiowych.

Legendarne procesory dżwiękowe EXC 10 i Mirage FM, konsolety MMS 512, kodery RDS jak model RDS 4500, pracują do dnia dzisiejszego.

Prawdziwe rarytasy w ofercie to hybryda telefoniczna ITB 201 , Stargate koder RDS /MPX z procesorem a od 2014 roku cyfrowa konsoleta emisyjna AQUO 908.
.

Produkty Pokrewne/Powiązane

AEV Mirage FM/AM/MPX/ mk3 - procesor emisyjny 3-pasmowy, super bass,brilllant ostry dżwięk, limiter, koder stereo MPX

7 300,00 zł

AEV Mirage FM/AM/MPX/ mk3 - procesor emisyjny 3-pasmowy, super bass,brilllant ostry dżwięk, limiter, koder stereo MPX

AEV Mirage FM/MPX to atrakcyjny cenowo 3 pasmowy procesor emisyjny z limiterem i koderem stereo dla nadawców radiowych pamiętających, iż jakość dźwięku jest wizytówką ich rozgłośni.

Produkty z tej samej kategorii

stat4u